Hovězí komplet 500 g / Power Mix

6 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

- 40% maso, 25% dršťky, 20% kosti a chrupavky, 15% syrový hovězí lůj

Dostupnost Momentálně nedostupné
69 Kč
Kód produktu 525
Značka BIO Pansen express gmbh
Kategorie BIO PANSEN EXPRESS GMBH
 

BARF receptura celé zvíře (maso, vnitřnosti, kosti). Pro více energie je přidán lůj (tuk).

Syrové hrubomleté mražené hovězí maso komplet Power Mix je BARF receptura celé zvíře, která obsahuje maso, vnitřnosti a také kosti v přirozeném poměru. Pro více energie je přidáno trochu loje. Název na etiketě od výrobce: Power-Mix.

Složení masa: 40% Maso (svalovina), 25% Dršťky, 20% Kosti a chrupavky (kosti jsou jemně namleté a proto neobsahují ostré úlomky, 15% syrový hovězí lůj (prorostlá tuková tkáň).

Krmné doporučení: Obsahem svaloviny a recepturou celé zvíře s přídavkem tuku (energie) je toto maso vhodné pro dlouhodobé krmení aktivnějších zvířat. Při krmení tímto masem přidáváme už jen rostlinné složky (zelenina ovoce).

Původ masa: Původ tohoto hovězího masa je Německo. Zvířata převážně z volného chovu s přirozenou výživou na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak seno nebo siláž (přirozeně zfermentované rostliny).

Žádná laciná plniva - Toto maso neobsahuje separát z kostí, rozemleté kůže, masokostní moučky (ani žádné jiné kafilerní produkty). Neobsahuje rostlinné odpady, sóju, přidané tuky ani žádná jiná laciná plniva.

Analytické složky: Protein: 18,0%, tuk: 16,0%, vláknina: 0,6%, popel: 1,1%, vlhkost: 62,0%.

 

Váha : 0,5 kg

 

- hovězí maso, dršťky, kosti, chrupavky a lůj

- mleté

- ploché balení

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.