BARF a cestování

Mám pro Vás několik typů dle možností skladování :)

 

Ideální je když můžete pokračovat ve stejném režimu za pomoci lednice, ta je však k dispozici minimálně. V lednici můžete mražené maso uchovávat i týden.

  1. Maso můžete zakoupit obchodě, kde najdete v mrazácích alespoň pár celých kuřat a stehen, také ryby a další...

  2. Maso je možné uchovávat v lednici připojené na baterii auta či chladící box ve kterém Vám vydrží maso v pořádku na 3 i 4 dny, například na prodloužený víkend.

  3. Maso zavaříme :) Stejně tak jako zavařujeme okurky a další. Samozřejmě bez kostí.

  4. Maso nasušíme. K tomu nám postačí klasická sušička kterou použíáme například na sušení hub. U sušeného masa postačí 30% z denní krmné dávky kterou jste zvyklí běžně podávat. Sušené maso si můžete také zakoupit, počítejte však s vyšší cenou. Zeleninu si můžete zakoupit ve velmi pěkné kvalitě, v sekci přílohy najdete kvalitní sušenou zeleninu čistou nebo i s příměsí vloček. Sušené maso natahuje vodu cca 2 -3 hodiny. Tento způsob bývá často využíván díky praktičnosti. Sušené maso je lehké, nezabar žádné místo, pouze je třeba dbát na skladovací podmínky aby se do masa nedostala vlhkost, mohlo vy začít plesnivět.

  5. Kvalitní masové konzervy a salámy. V tomto případě Vám doporučím salámy Kippy, které velmi dobře snáší i pejsci s citlivějším zažíváním. U konzerv Vám doporučím MAX, ve kterých naleznete celá kuřata či kusy masa. V mleté formě konzervy TIM. Také konzervy Gran Carno, Health Meat.

  6. Granule, ale opravdu jen v nezbytně nutném případě. Nijak pejskovi neprospějí a při aktivní dovolené může psovi chybět energie plus přivést zažívací potíže. Velké rozdíly ve vodě kterou pes vypije a také velkém odpadu jelikož z granulí nevyužije prakticky nic... Granule tedy opravdu jen v nutném případě.

V případě dalších infromací, nalezení individuálního řešení jak krmit svého miláčka na cestách nás neváhejte kontaktovat na info@barfshop-praha.cz a my se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.